ANKARA GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

ANKARA KLC KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Ankarada Kamera Kurulumu Yapan Firmalar

Ankara Kamera Sistemleri, Güvenlik kamerası kurulumu ankara, kamera arıza ve tamiri, kamera firmaları, site kamera montaj fiyatları, kamera kayıt cihazı

Hizmetlerimiz

Ankara Güvenlik Kamera Malzemeleri

Güvenlik Kamera Sistemi Malzemelerinin Satışı

Güvenlik kameraları, kayıt cihazları, kamera kablosu, hard disk, led-lcd monitör, güç kaynağı gibi pek çok ürünün uygun fiyat ve garantili olarak satışı yapılmaktadır.

ankarada çocuk kamerası montajı

Kablosuz IP Güvenlik Kameraları

Kablosuz olması sebebiyle kurulumu kolay ve taşınabilen Ip kameralar internet bağlantısı aracılığıyla dünyanın her yerinden bilgisayar ve mobil uygulamalarla anlık izlenebilir. Ip kamera garantili satışı ve kurulumu yapılmaktadır.

Dome Güvenlik Kameraları

Genellikle iç mekanlarda tercih edilen ve geniş görüş açısı sebebiyle avantaj sağlayan dome kameralar internet bağlantısı sağlanması halinde bilgisayar ve mobil uygulamalar üzerinden takip imkanı da sunar. Dome kamera garantili satışı ve kurulumu yapılmaktadır.

analog hd kamera ankara

AHD Güvenlik Kameraları

Hem iç mekan hem de dış mekanda rahatlıkla kullanılabilen ve yüksek çözünürlükte görüntü alınabilmesine olanak tanıyan analog hd kameralar internet bağlantısı halinde uzaktan takibi mümkün olup garantili satışı ve montajı yapılmaktadır.

Bullet Güvenlik Kameraları

Nispeten uzun görüş mesafesiyle bahçe ve otopark gibi dış mekanlarda tercih edilebilen; ayrıca iri görünümü nedeniyle kolay farkedilip caydırıcılık etkisi yaratabilen bullet kameraların garantili satışı ve montajı yapılmaktadır.

Kayıt Cihazı Hard Diski 500 GB 10 TB arası

Hard Diskler

Kamera Kayıt Cihazlarında kullanılmak üzere 500 GB ile 10 TB arasında değişen kapasitelere sahip hard disklerin garantili satışı ve kurulumu yapılmaktadır. Kayıt süresini hard disk seçimi dışında kamera seçimi ve kamera sayısı da etkilemektedir.

Ankara Kamera Kayıt Cihazı Kurulumu

DVR Kayıt Cihazları

Dijital Video Kaydedicisi anlamına gelir. Genellikle analog kameraların kullanıldığı sistemlerde koaksiyel kamera kablosu ile bağlantı sağlanarak dijital görüntüyü saklar. Fiyat olarak uygundur. NVR Cihazların ulaşabileceği kadar netliğe sahip değildir. 4 kanal ila 32 kanal arası DVR Cihaz garantili satışı ve kurulumu yapılmaktadır.

Ankara Ip Kayıt Cihazı Kurulumu

NVR Kayıt Cihazları

Network Video Kaydedicisi anlamına gelir. Genellikle Ip kameraların kullanıldığı sistemlerde internet kablosu ile bağlantı sağlanarak görüntüyü depolar. DVR Cihazlara göre daha yüksek görüntü çözünürlüğüne ulaşabilmektedir. 4 kanal ila 32 kanal arası NVR Cihaz garantili satışı ve kurulumu yapılmaktadır.

Güç Kaynağı

Güvenlik kamera sistemlerinde elektrik kesintisi veya sabotaj gibi durumlarda sistemin kesintiye uğramaması bakımından bir güç kaynağına ihtiyaç duyulur. Sistem ihtiyacına göre gerekli güç kaynaklarının garantili satışı ve kurulumu yapılmaktadır.

Kamera Kablosu Çeşitleri

Kamera Sistemlerinde mesafe arttıkça görüntü ve ses kalitesinde en az kayıp sağlayan CCTV Koaksiyel Rg59 ve Rg6 kabloların garantili satışı ve montajı yapılmaktadır. Kameranın ses özelliği varsa 4+1 kablo, yoksa 2+1 kablo kullanılmaktadır.

Ankara KLC Kamera Güvenlik Kimdir?

Ankara’da kamera güvenlik sistemleri konusunda deneyimli firmaları araştırıyorsanız KLC Elektrik bir telefon kadar yakınınızda!

2008 yılından bu yana Ankara’nın tüm ilçeleri ve semtlerine kurulum hizmeti veren firmamız, kayıt cihazlı, uzaktan izlenebilen ip kamera sistemi, 4 kameradan 32 kameraya kadar değişen kapasitede kamera sistemleri kurmaktadır.

Diğer taraftan kamera sistemlerine ait tüm ürünlerin garantili ve uygun fiyatlı satışı da gerçekleştirilmektedir.

Ev ve iş yerlerinizde kamera güvenlik sistemi kurulumu için firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 09:00 - 19:30
  • Salı 09:00 - 19:30
  • Çarşamba 09:00 - 19:30
  • Perşembe 09:00 - 19:30
  • Cuma 09:00 - 19:30
  • Cumartesi 09:00 - 19:30
  • Pazar 09:00 - 19:30

Bize Ulaşın

Hizmet Bölgelerimiz